Čím se potěšit pokud patříte k milovníkům cyklistiky? Co tak nové boty a brašny?

Ti, kteří téměř denně usedají do sedla jízdního kola, si postupně pořizují nejrůznější vybavení určené pro cyklisty. Ať už máte vše nakoupené a chcete obměnit letité příslušenství, nebo vám něco chybí, zvolit můžete třeba cyklo obuv, která mnohým chybí. Jezdíte v klasických teniskách nebo vycházkové obuvi? Změňte to, nemusíte kupovat rovnou tretry neboli kufry. I kvalitní boty, jež jsou přitom cyklistické, jsou pohodlné a po ujetí své trasy si v nich v cíli příjemně pochodíte. 

Kvalitní tretry a boty za rozumnou cenu

Ve známém e-shopu s cyklistickým zbožím Bikero.cz koupíte nejrůznější typy cyklo obuvi mnoha zavedených a známých značek. Výbornou volbou se pro vás mohou stát tretry a boty R2. Značka R2 je prestižní česká značka sportovního vybavení, jež cyklistům přináší kvalitní produkty již od roku 2002. Nejdříve tento výrobce začínal s brýlemi a doplňky Relax, později, kdy bylo jasné, že budou produkty určené pro sportovce, rozhodla se do názvu přidat další písmeno „R“ a je vznikla značka R2. 

Máte rádi, když výrobci dbají na inovace? Tady probíhají neustále, také je dbáno o nejnovější technologie a materiály. Svou kvalitou jsou tyto české produkty srovnatelné se světovými značkami. Cyklisté mohou koupit nejen obuv, ale i R2 helmy, brýle, rukavice, textil… S touto českou značkou budete jistě spokojeni.

Brašny pro cestování na kole

Díky cestování na kole si zajistíte dokonalou dovolenou. Můžete zastavit, kde chcete, pojedete zdarma, budete mít krásnou figuru, pevné svaly, budete opálení, příjemně unavení, psychicky si odpočinete… Ovšem abyste si na kolo mohli vzít vše, co potřebujete, chce to kvalitní brašny. Třeba brašny na kolo SKS, které jsou menší, ideální na tyč nebo pod ni, do nichž dáte vše důležité, jako klíče, mobil, nářadí, doklady, peníze…

V e-shopu bikero.cz koupíte i velké brašny na kolo stejně jako tretry a klasickou cyklistickou obuv. Pokud zde nakoupíte, budete jistě spokojeni. 

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram